Рішення про призначення директора Косівського районного підприємства “Райагроліс”

УКРАЇНА
КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА
сьоме скликання
сімнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2018 року № 531-17/2018
м.Косів

Про призначення директора Косівського районного підприємства “Райагроліс”

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, затвердженого рішенням районної ради від 22 травня 2014 року №617-28\2014, пунктів 5.2-5.4 Статуту Косівського РП “Райагроліс”, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань комунальної власності підприємництва земельних відносин агропромислового розвитку та регуляторної політики, районна рада

вирішила:

1. Призначити Дибеля Володимира Володимировича на посаду директора Косівського районного підприємства “Райагроліс” терміном на один рік.
2. Голові районної ради укласти з Дибелем В.В. контракт, в якому визначити права, обов’язки і відповідальність директора, умови його матеріального забезпечення та інші умови найму.
3. Контроль за виконання рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійні комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк), з питань охорони навколишнього середовища та природокористування (Ю.Коваль).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *