Інформація про стан реалізації у 2018 році проектів-преможців VIII обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Протягом 2018 року місцеві ради Косівського району, які стали переможцями восьмого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (вкінці 2017 року), забезпечували реалізацію у відповідності до затверджених планів і заходів. Таких проектів маємо у поточному році 5.

Пропонуємо короткі підсумки їх виконання.

Косівська міська рада стала переможцем VІІІ конкурсу з проектом «Створення проекту генерального планування міста Косів із урахуванням інвестиційних зон». Вартість даного проекту становить 594 744,16 грн. У зв’язку із специфікою виконання робіт, реалізацію зазначеного проекту Косівська міська рада планує завершити у березні 2019 року. При цьому кошти обласного бюджету в розмірі 300,0 тис.грн та кошти районної ради 100,0 тис.грн використано в повному обсязі.

Кутська селищна рада стала переможцем VІІІ конкурсу з проектом «Розвиток добровільної пожежної команди селища Кути». Вартість даного проекту склала 300,0 тис.грн. Кошти обласного бюджету – 150,0 тис.грн, кошти Косівської районної ради – 100,0 тис.грн та кошти місцевого бюджету – 50,0 тис. грн. Реалізація проекту завершена, кошти освоєні в повному обсязі. Кутська пожежна команда отримала обладнання необхідне для укомплектування місцевої пожежної частини.

Соколівська сільська рада стала переможцем VІІІ конкурсу з проектом «Облаштування місць відпочинку туристів (встановлення оглядового майданчика та освітлення маршруту)». Вартість даного проекту склала 415,0 тис. грн. Кошти обласного бюджету – 300,0 тис.грн, кошти Косівської районної ради -100,0 тис.грн та кошти місцевого бюджету -15,0 тис. грн. Реалізація проекту завершена, кошти освоєні в повному обсязі. В селі Соколівка встановлено оглядовий майданчик з вуличним освітленням.

Шешорівська сільська рада стала переможцем VІІІ конкурсу з проектом «Створення туристично-відпочинкового комплексу в парку Шевченка в селі Шешори Косівського району Івано-Франківської області». Вартість проекту становила 550,0 тис.грн. Кошти обласного бюджету – 300,0 тис.грн, кошти районного бюджету -100,0 тис.грн та кошти місцевого бюджету – 150,0 тис. грн. Реалізація проекту завершена, кошти освоєні в повному обсязі. В селі Шешори у парку Шевченка побудована сцена та укладено бруківку біля сцени.

Рожнівська сільська рада ОТГ стала переможцем проекту «Створення підприємства з переробки сільськогосподарської продукції (молоко)». У зв’язку із складністю придбання специфічного обладнання та необхідністю проведення відкритої тендерної процедури, реалізація проекту переноситься на 2019 рік.

Нагадаємо, що за підсумками ІХ обласного конкурсу ще 6 місцевих рад району стали переможцями і приступлять до виконання своїх проектів вже у 2019 році. Так, рішенням про районний бюджет на 2019 рік (додаток 8 до рішення №542-17/2018) Косівська районна рада передбачила необхідне співфінансування у розмірі 290 000, 0 грн., ще 1794 000,0 планується залучити з обласного бюджету на вищезазначені цілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *