Рішення про передачу бюджетних установ – закладів освіти, культури, охорони здоров’я та рухомого майна у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади №539-17/2018

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
сімнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 20 грудень 2018 року №539-17/2018
м.Косів

По передачу бюджетних установ – закладів освіти, культури, охорони здоров’я та рухомого майна у власність Рожнівської сільської  об’єднаної територіальної громади

Розглянувши звернення Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Косівського району Івано-Франківської області, відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, частин 4 та 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пункту 7 Прикінцевих Положень Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного Кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада
вирішила:

1. Передати бюджетні установи (заклади освіти): Рибненську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів та Рибненський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Косівського району у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади.
2. Вийти зі складу засновників юридичної особи – Рибненської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.
3. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Косівського району та з підпорядкування відділу культури, національностей та релігій Косівської районної державної адміністрації у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади та підпорядкування Рожнівської сільської ради об’єднаної територіальної громади бюджетні установи (заклади культури): Рибненський будинок культури та Рибненську сільську бібліотеку-філію.
4. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Косівського району та з підпорядкування КНП “Косівська центральна районна лікарня” у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади та підпорядкування Рожнівській сільській раді заклад охорони здоров’я: Рибненську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
5. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Косівського району у власність Рожнівської сільської об’єднаної територіальної громади рухоме майно закладів освіти, культури та охорони здоров’я, зазначених в пунктах 1,3,4 цього рішення, що знаходяться на балансах відділу освіти Косівської районної державної адміністрації, відділу культури Косівської районної державної адміністрації та КНП “Косівська центральна районна лікарня”.
6. Виключити з переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міста Косівського району заклади освіти, зазначені в пункті 1 цього рішення.
7. Виключити зі складу централізованої бібліотечної системи Косівського району Рибненську сільську бібліотеку – філію.
8. Виключити зі складу КНП “Косівська центральна районна лікарня” Рибненську лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
9. Відділу освіти Косівської районної державної адміністрації (В.Козьменчук), відділу культури, національностей та релігілій Косівської районної державної адміністрації (В.Струк), КНП “Косівська центральна районна лікарня” (Д.Микитюк) спільно з відділом комунального майна району (Л.Дяков) вжити заходів щодо передачі закладів освіти, культури, охорони здоров’я, зазначених в пунктах 1,3,4 цього рішення та рухомого майна, що знаходиться на балансі відповідних установ, а також штатних одиниць та кадрових документів Рожнівській сільській раді об’єднаної територіальної громади зі складанням акту приймання-передачі.
10. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *