Спільний проект Косівської та Вижницької районних рад отримав почесну відзнаку від організаторів Конкурсу ініціатив карпатських громад

27 грудня 2018 року у м.Львові , у приміщенні Львівського історичного музею, відбулась конференція «Співпраця у Карпатах: успіхи 2018 року і перспективи розвитку».

Її організатори, Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна», підбили підсумки реалізації Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад – унікальної пілотної конкурсної програми, яка охоплює території 4 карпатських областей: Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької.

Фінансувалась ця програма з бюджетів зазначених вище областей, а також за фінансової підтримки компанії ДТЕК – DTEK та ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар” ТМ “Моршинська”. У 2018 році в рамках Програми було реалізовано 32 проекти із загальним бюджетом 9,2 млн. грн.

Крім того, під час вчорашньої конференції було офіційно оголошено старт нового конкурсного набору Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад на 2019 рік, а також – ще 2 нові конкурси: конкурс журналістських робіт “Кращі практики місцевого розвитку в Карпатах” та фотоконкурс “Карпатська магія Різдва”.

У заході взяли участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, народний депутат України Оксана Юринець, представники органів місцевого самоврядування, обласних державних адміністрацій і неурядових організацій із Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей. Косівщину на конференції представляли голова районної ради Павло Ванджурак та керуюча справами виконавчого апарату Роксолана Барчук.

Присутнім було презентовано результати реалізації спільного проекту «Налагодження міжрегіонального партнерства з Легіоновським повітом Республіки Польща як можливість популяризації історико-культурної спадщини Гуцульщини за межами етнорегіону», продемонстровано промоційний фільм «Одяг і час».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *