На Косівщині відзначили 110-ту річницю з Дня народження Степана Бандери

Степан Бандера (1909-1959), провідний діяч і теоретик українського національно-визвольного руху, голова Проводу Організації українських націоналістів, політичний діяч.

У середу, 9 січня 2019 року в с. Середній Березів, Косівського району відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 110-ої річниці від дня народження провідника Організації українських націоналістів Степана Бандери.

Урочистості розпочалися біля пам’ятника Степана Бандери, де відбулася поминальна панахида.

У вшануванні пам’яті символа національно-визвольного руху взяли участь голова районної ради Павло Ванджурак, заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Бринський, Середньоберезівський сільський голова Микола Ігнатюк, голова братства ОУН-УПА Петро Підлетейчук, представники духовенства , керівники політичних та громадських організацій, члени братства ОУН-УПА Косівського району та місцеві жителі.

Під час панахиди присутні помолилися за упокій душі провідника ОУН Степана Бандери, а представники районної влади поклали кошик з квітами до підніжжя пам’ятника. видатного політичного діяча.
Присутні на святкому дійстві у своїх зверненнях відзначили велич постаті Степана Бандери, його значення для нашої історії , ідеї та принципи, а також донесення до майбутніх поколінь досвіду боротьби за незалежність України.

На завершення святкового заходу прозвучали патріотичні пісні у виконанні хору Середньоберезівського будинку культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *