22 січня на центральній площі м. Косова відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України

З вітальним словом до присутніх звернувся отець-декан Іван Близнюк. Спільною молитвою «Отче наш» помолились за Єдину, Соборну, Незалежну Україну.

Зформованою колоною з розгорнутими державними прапорами рушили, центральною вулицею, до пам’ятника «Борцям за волю України». Присутні схились в невимовній жалобі перед пам’яттю тих патріотів, які віддали життя за незалежність, єдність та неподільність української держави. Отець-декан Іван Близнюк відправив панахиду по всіх загиблих борців за волю України. Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, перший заступник голови Косівської РДА Ярослав Бринський та секретар Косівської міської ради Роман Печижак поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Борцям за волю України».

Далі урочистою ходою пройшлися до районного будинку культури, де відбувся святковий концерт з нагоди 100-річчя ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки, святом — Днем Соборності України.

З словами вітання виступили перший заступник голови Косівської РДА Ярослав Бринський, голова Косівської районної ради Павло Ванджурак. Павло Іванович наголосив: «Сьогодні, як ніколи раніше, виклики, що постали перед державою та кожним її громадянином, вимагають консолідації зусиль і єднання українського народу. День Соборності України – це можливість укотре заявити на весь світ, що Українська нація – єдина, а її територія – неподільна. Побажав терпіння, наснаги, витримки та мужності – нашим славним українським воїнам, миру та Божої ласки – всім нам, сили, оптимізму та віри у перемогу». Далі творчі колективи та учасники художньої самодіяльності Косівщини вітали всіх присутніх та жителів Косівщини з Днем Соборності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *