Відбулося чергове засідання комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту

Сьогодні 24 січня цього року під головуванням голови комісії Івана Слижука, за участі голови Косівської районної ради Павла Ванджурака та голови Косівської районної державної адміністрації Віталія Кічеряка відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я , материнства, дитинства та соціального захисту.

Присутніми на засіданні були члени комісії: Василь Ворсуляк – заступник голови комісії, Галина Баняс – секретар комісії, а також запрошені директор комунального некомерційного підприємства «Кутської міської лікарні» Ігор Грабовецький та редактор часопису «Гуцульський край» Назар Кравчук, заступник директора некомерційного комунального закладу КНП «Кутська МЛ» Василь Бернюга, голова профспілки підприємства Наталія Геркалюк.

На початку засідання, голова постійної комісії Іван Васильович Слижук проінформував, про розгляд питань, які винесені на порядок денний. Членами комісії розглянуто рішення обласної ради щодо затвердження обласної програми підтримки осіб, які брали участь у бойових діях на територіїї інших держав, а також їх сімей на 2019-2021 роки та внесення зміни обласної комплексної Програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

В ході засідання комісії депутати заслухали директора некомерційного комунального підприємства Ігоря Грабовецького з приводу закриття КНП «Кутської міської лікарні», а також своєчасності виплати заробітної плати медичним працівникам за 2018 рік.

Присутні на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту змогли отримати відповіді на запитання, що стосувалися питання порядку денного.

На засіданні депутатської комісії голова районної ради Павло Ванджурак спільно з головою райдержадміністрації Віталієм Кічеряком та головою депутатської комісії Іваном Слижуком обговорили стан впровадження реформи в системи охорони здоров’я та покращення роботи лікувально-медичного закладу.

За результатами розгляду постійною комісією надано висновки та рекомендації, а саме: керівнику КНП «Кутської міської лікарні» вжити відповідних заходів щодо посилення організації контролю відповідних осіб за своєчасною виплатою заробітної плати медичним працівникам КНП «Кутської міської лікарні», а також недопущення закриття закладу з метою економії коштів на виплату заробітної плати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *