19 питань планується розглянути на пленарному засіданні XVІІІ сесії районної ради

13 лютого 2019 року відбулося засідання президії районної ради, у роботі якого взяли участь 13 з 18 депутатів районної ради. На засіданні президії було обговорено та погоджено винести на розгляд пленарного засідання XVІІІ чергової сесії районної ради 19 питань.

Матеріали з більшості питань розглянуті та погоджені профільними депутатськими комісіями. Ще ряд доопрацювань до пленарного засідання залишились у бюджетної комісії, комісій з питань комунальної власності, підприємництва агропромислового розвитку та регуляторної діяльності; з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської й інформаційної діяльності та з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту.

Так, 21 лютого 2019 року депутати районної ради планують розглянути наступні питання:

 1. Про доповнення до складу президії районної ради
 2. Про звільнення від плати за навчання деяких учнів Косівської дитячої школи мистецтв.
 3. Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Косівської районної ради
 4. Звіт про використання коштів фонду районної ради на виконання депутатських повноважень за 2018 рік.
 5. Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.
 6. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
 7. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
 8. Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету
 9. Про надання згоди на передачу автомобіля на баланс некомерційного комунального підприємства “Косівська центральна районна лікарня”.
 10. Про встановлення ТзОВ ”Паровик” тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівського ліцею імені І.Пелипейка та Косівської дитячої школи мистецтв.
 11. Про затвердження керівника завідувача КП «Косівська центральна районна аптека №40».
 12. Про внесення змін до Програми земельної реформи у Косівському районі на 2011-2020 роки
 13. Про Районну програму підтримки осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на 2019-2021 роки
 14. Про Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету
 15. Про зміни і доповнення до Комплексної районної цільової програми соціального захисту населення Косівського району у 2017-2021 роках
 16. Про внесення змін у рішення районної ради №288-9/2017 від 08.06.2017 р. «Про затвердження списку присяжних Косівського районного суду».
 17. Про підтримку звернення Верховинської районної ради щодо недопущення збільшення вартості електроенергії в нічний час, скасування постанови Національної комісії регулювання електроенергетики № 1241 від 20.12.2001 року «Про тарифи, диференційовані за періодами часу».
 18. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.
 19. Про депутатські запитання і запити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *