Проект порядку денного 18 чергової сесії районної ради

Порядок денний 18 сесії районної ради 21 лютого 2019 року

1. Про доповнення до складу президії районної ради
Доповідає: Павло Ванджурак – голова районної ради

2. Про звільнення від плати за навчання деяких учнів Косівської дитячої школи мистецтв.

3. Про склад, штатний розпис та режим роботи комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Косівської районної ради
Доповідає: Тарас Фенчук – голова постійної комісії з питань освіти, культури і духовного розвитку

Бюджетні питання:

4. Звіт про використання коштів фонду районної ради на виконання депутатських повноважень за 2018 рік.
Доповідає: Павло Ванджурак – голова районної ради

5. Звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.

6. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

7. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
Доповідає: Світлана Козак – начальник фінансового управління районної державної адміністрації
Співдоповідає: Василь Табахарнюк – голова постійної комісії з питань бюджету та фінансів

8. Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету
Доповідає: Ярослав Бринський- заступник голови районної державної адміністрації.

Питання комунальної власності:

9. Про надання згоди на передачу автомобіля на баланс некомерційного комунального підприємства “Косівська центральна районна лікарня”.

10. Про встановлення ТзОВ ”Паровик” тарифу на теплову енергію, вироблену для Косівського ліцею імені І.Пелипейка та Косівської дитячої школи мистецтв.

11. Про призначення завідувача КП «Косівська центральна районна аптека №40».

12. Про внесення змін до Програми земельної реформи у Косівському районі на 2011-2020 роки
Доповідає: Микола Данилюк – голова постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної політики.

13. Про Районну програму підтримки осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на 2019-2021 роки.

14. Про Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету.

15. Про зміни і доповнення до Комплексної районної цільової програми соціального захисту населення Косівського району у 2017-2021 роках.

16. Про внесення змін районної Комплексної програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 роки, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України – мешканців Косівського району.
Доповідає: Іван Слижук – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я материнства, дитинства та соціального захисту

17. Про внесення змін у рішення районної ради №288-9/2017 від 08.06.2017 р. «Про затвердження списку присяжних Косівського районного суду».
Доповідає: Володимир Кавацюк – голова постійної комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської та інформаційної діяльності

18. Про підтримку звернення Верховинської районної ради щодо недопущення збільшення вартості електроенергії в нічний час, скасування постанови Національної комісії регулювання електроенергетики № 1241 від 20.12.2001 року «Про тарифи, диференційовані за періодами часу».

19. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету.
Доповідає: Степан Яремин – начальник відділу будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації
Співдоповідає: Василь Зеленевич – голова постійно комісії з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства

20. Про депутатські запитання і запити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *