На Косівщині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого стало для нас назавжди пам`ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні.

Світла пам’ять тим, хто зробив нашу країну іншою.
Їх вчинки не будуть забуті ніколи
Сьогодні згадаймо про всіх, хто віддав своє життя,
заради незалежної і процвітаючої держави.

Сьогодні, 20 лютого 2019 року на Майдані Незалежності міста Косова відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні та вшанування 5-ї річниці подвигу учасників Революції Гідності.

Захід відбувся за участю голови районної ради Павла Ванджурака, голови районної державної адміністрації Віталія Кічеряка, учасників АТО, керівників установ, організацій та підприємств, депутатів місцевих рад, керівників підрозділів районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, працівників культури, духовенства та учнів, студентів та громадськості району.

Вшановуючи пам’ять Героїв духовенство відправило панахиду за вічний спокій загиблих на Майдані та всіх тих, хто віддав своє життя впродовж останніх років.

В рамках заходу всі присутні пройшли жалобною ходою до пам’ятника «Борцям за волю України» вшановуючи Героїв, які поклали своє життя на Майдані під час революційних подій 2014 року. Цього ж дня у районному Будинку культури відбулося театралізоване дійство «Янголи небесні відлетіли» присвячене Героям Небесної Сотні, які боролися за право жити у демократичній європейській державі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *