Відбулося засідання постійної комісії Косівської районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства

21 лютого 2019 р. відбулося засідання постійної комісії Косівської районної ради з питань будівництва, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства у складі: голови комісії Василя Зеленевича, секретаря комісії Василя Тонюка, депутатів районної ради Дмитра Кобзюка та Дмитра Луканюка.

В процесі роботи комісією взято до відома лист Косівського районного відділу УДСУНС з надзвичайних ситуацій №119/26-40, рішення Івано-Франківської обласної ради №1010-26/2018; №1033-26/2018. Комісія розглянула та рекомендувала сесії районної ради підтримати звернення Верховинської районної ради від 22.12.2018 року до Президента України Порошенка П.О., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Кривенка О.О., народних депутатів України Березюка О.Р.,Соболева С.В., Княжицького М.Л., Солов’я Ю.І., щодо недопущення збільшення вартості електроенергії в нічний час, скасування постанови Національної комісії регулювання електроенергетики № 1241 від 20.12.2001 року «Про тарифи, диференційовані за періодами часу».

Розглянуто лист Косівської РДА 48/07- 15/09 «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету».

Комісія вирішила рекомендувати сесії районної ради встановити кошторисну заробітну плату, яка враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що супроводжуються із залученням коштів районного бюджету, коштів державних і комунальних підприємств, установ і організацій у розмірі 11 840,0 грн. для звичайних умов будівництва за розрядом складності робіт 3,8.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *