Злагоджено та конструктивно працювали депутати на пленарному засіданні вісімнадцятої сесії районної ради

Сьогодні, 21 лютого 2019 року, відбулося засідання вісімнадцятої сесії районної ради VII скликання, яке провів голова районної ради Павло Ванджурак.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Оксана Мельниченко, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук, керівники установ, підприємств, організацій та правоохоронних органів району, голови органів місцевого самоврядування району, громадських організацій, представники засобів масової інформації.

Перед розглядом питань порядку денного, у відведений час, депутати районної ради оголосили інформаційні повідомлення. Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії, які були попередньо детально опрацьовані на засіданнях постійних комісій районної ради та погоджено на президії районної ради.

Депутати розглянули питання щодо звільнення від плати за навчання деяких учнів Косівської дитячої школи мистецтв та затвердили склад, штатний розпис та режим роботи комунальної установи «Інклюзивно–ресурсний центр» районної ради. З цього питання поінформував голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку Тарас Фенчук. Затвердили депутати на сесії «Звіт про використання коштів фонду районної ради на виконання депутатських повноважень за 2018 рік». Депутати заслухали звіт начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлани Козак щодо виконання районного бюджету за 2018 рік, а також бюджетні питання щодо внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

В ході засідання депутати і запрошені отримали вичерпні відповіді від начальника фінуправління райдержадміністрації Світлани Козак та голови постійної комісії з питань бюджету та фінансів районної ради Василя Табахарнюка на запитання щодо бюджету.

Крім того, на сесії районної ради депутати розглянули ряд комунальних питань: надали згоду на передачу автомобіля на баланс некомерційного комунального підприємства “Косівська центральна районна лікарня”, погодили тариф на теплову енергію, вироблену для Косівського ліцею імені І.Пелипейка та Косівської дитячої школи мистецтв та погодили призначення керівника завідувача КП «Косівська центральна районна аптека №40».

Також розглянуто на пленарному засіданні ряд районних програм та внесення змін щодо:

  • внесення змін до Прогами земельної реформи в Косівському районі на 2011–2020 роки;
  • районної програми підтримки осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей на 2019–2021 роки;
  • змін і доповнень до Комплексної районної цільової програми соціального захисту населення Косівського району у 2017–2021 роках;
  • внесення змін районної Комплексної програми підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 роки, військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях.

Окрім того, народні обранці погодили положення про порядок проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету.

Впродовж роботи сесії підтримано звернення Верховинської районної ради щодо недопущення збільшення вартості електроенергії в нічний час, скасування постанови Національної комісії регулювання електроенергетики № 1241 від 20.12.2001 року «Про тарифи, диференційовані за періодами часу» та погоджено звернення щодо критичної ситуаціїї з виплатою заробітної плати працівників окремих сільських рад району.

Насамкінець на засіданні було підтримано низку звернень, депутатських запитів та пропозицій, що стосувалися ремонту доріг місцевого значення та окремих питань для забезпечення життєдіяльності району.

На пленарному засіданні розглянуто ряд інших питань з яких прийнято відповідні рішення. Усі результати поіменного голосування депутатів з усіх розглянутих рішень на ХVIII сесії розміщені на офіційному веб-сайті Косівської районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *