Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні 2019 року

Головне управління статистики інформує. У січні 2019р. порівняно з січнем 2018р. підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів в 1,5 раза збільшено добування гальки та гравію, що використовуються як наповнювачі бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей.

У переробній промисловості на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв зріс випуск молока та вершків незгущених й без додання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 1%, але не більше 6%, у первинних пакуваннях об’ємом нетто не більше 2 л, масла вершкового жирністю не більше 85%, виробів здобних (булочок підвищеної калорійності, листкових, рулетів з маком, рогаликів тощо) (на 12,5–13,3%), сиру свіжого неферментованого, виробів макаронних, варених або неварених, начинених м’ясом, рибою, сиром або іншими продуктами у будь-якій пропорції, пива солодового (на 25–42,9%).
Разом з цим, зменшено випуск хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання на 2,5%, сухарів, сушок, грінок та виробів подібних підсмажених – на 21,2%, сиру плавленого – в 1,7 раза, пряників та виробів подібних – у 4,5 раза, печива солодкого – у 13,5 раза. Крім того, спостерігалося зменшення виробництва молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, тортів, виробів кондитерських з цукру чи його замінників, з вмістом какао (на 9,5–14,3%), карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних, продуктів молоковмісних, інших, продуктів яєчних, свіжих, сушених, зварених на пару чи в киплячій воді, морожених чи консервованих (в 1,6–4,8 раза).
На рівні січня 2018р. вироблено олій рослинних інших, нерафінованих, соусів і продуктів для приготування соусів.
Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні 2019р. порівняно з січнем 2018р. збільшено виробництво комплектів і костюмів чоловічих та хлопчачих з тканини бавовняної або з волокон синтетичних або штучних, виробничих та професійних, светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів з бавовни, жіночих та дівчачих, одягу і аксесуарів до одягу трикотажних машинного або ручного в’язання для немовлят (на 2% – у 2,1 раза). Водночас зменшено випуск пальт, півпальт, плащів, накидок, чоловічих та хлопчачих, суконь трикотажних машинного або ручного в’язання, жіночих та дівчачих, футболок, майок й подібних виробів, трикотажних машинного або ручного в’язання (на 12,2–30,3%).
У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва конвертів з паперу чи картону на 17,1%, газет, журналів та видань періодичних, які виходять менше чотирьох разів на тиждень, віддрукованих – на 8%, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої (крім каталогів рекламних) – на 4%. Випуск брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, коробок та ящиків, з паперу або картону гофрованих, виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, шпону, листів для фанери клеєної, деревини іншої, уздовж розпиляної, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки 6 мм і менше, з деревини листяних порід зменшено на 5,7–31,7%, етикеток та ярликів з паперу чи картону друкованих, самосклеювальних – у 3 рази.
На рівні січня 2018р. вироблено деревини (крім хвойних чи тропічних порід) уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм (крім брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, дубових), журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, книг бланків, ордерів та квитанцій з паперу чи картону.
У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції на рівні січня 2018р. залишився випуск фарб та лаків на основi полiакрилових чи вiнiлових полімерів, диспергованих чи розчинених у водному середовищі (уключаючи емалі та політури) і засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило.
На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції зросло виробництво блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного, розчинів бетонних, готових для використання, на 19–39,6%, посуду столового і кухонного, з пластмас – у 5 разів. Разом з цим, зменшено випуск плит, листів, плiвок, фольги i стрічок, з полімерів етилену, неармованих або не з’єднаних з iншими матерiалами, завтовшки 0,125 мм і менше, плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного, вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас – на 14,3–33,3%.
У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск листів профільованих (ребристих) холодно-деформованих або оброблених у холодному станi, зі сталі нелегованої на 9,2%, виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних, інструментів для фрезерування, фрезів черв’ячних, змінних, для обробки металів, форм для лиття гуми або пластмас, цистерн, бочок, барабанів, каністр з металів чорних, місткістю менше 50 л (у 2,1– 6,5 раза). При цьому зменшено випуск деталей, виливаних з чавуну ковкого, конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі, арматури кріплення, фурнітури та виробів подібних для меблів, з металів недорогоцінних (у 3,7–4 рази), арматури кріплення, фурнітури та виробів подібних для будівель, з металів недорогоцінних, інструментів ручних для використання у сільському господарстві, садівництві або лісовому господарстві, цвяхів, кнопок, скобів та виробів подібних з металів чорних, міді, алюмінію (на 8,6–42,9%).
Серед продукції машинобудування зросло виробництво манометрів, датчиків, індикаторів та передавачів електронних, газомірів (уключаючи калібрувальні), апаратури високовольтної та приладів комутаційних інших для кіл електричних на напругу більше 1 кВ, люстр та інших світильників електричних стельових та настінних в 1,6–5 разів. Водночас зменшено випуск інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, машин пральних ємністю 10 кг і менше сухої білизни автоматичні, верстатів для оброблення деревини, корка, кістки, ебоніту, твердих пластмас і матеріалів твердих подібних, фільтрів всмоктувальних повітряних для двигунів внутрішнього згоряння, машин і апаратів для дугового зварювання металів автоматичних чи напівавтоматичних електричних (на 8,7% – у 3 рази).

Довідки за телефоном: (0342)79-20-08
Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019
При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.