Привітання голови районної ради з нагоди Дня землевпорядника

Шановні працівники і ветерани землевпорядної служби Косівcького району!

У цей чудовий весняний день від імені депутатського корпусу і від мене особисто щиросердечно вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.

Земля – наше основне національне багатство, безцінний скарб, який всі ми покликані охороняти, берегти і розумно ним розпоряджатися. Тому від вашої відповідальної і професійної роботи сьогодні значною мірою залежить раціональне використання земель, збереження їх для прийдешніх поколінь, надійний захист конституційних прав землевласників та орендарів. Сьогодні, як ніколи ми розраховуємо на вашу активність і професіоналізм у вирішенні непростих питань організації землеустрою, завдяки яким зможемо перейти на якісно новий рівень державного управління земельними ресурсами. А головне – повернути землю-годувальницю справжнім господарям, тим, хто піклується про неї та з повною віддачею її обробляє.

Напередодні свята, шановні землевпорядники та ветерани служби, дозвольте побажати міцного здоров’я, благополуччя і щоб поруч з вами завжди були людська вдячність, шана і повага, а в серцях множилася любов до рідної землі і не згасало бажання зберегти її красу і щедрість для нащадків.

З повагою
Голова районної ради             Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.