Привітання голови районної ради з Днем працівника податкової та митної справи України

Шановні працівники податкової та митної служби району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника податкової та митної справи України!

В умовах трансформації українського суспільства у європейське співтовариство, важко недооцінити роль податкової та митної служб. Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.

Ваша сумлінна праця сприяє утвердженню партнерських відносин з платниками податків, впровадженню сучасних ефективних методів господарювання, підвищенню добробуту наших громадян.

Бажаю вам принциповості, відповідальності у повсякденній роботі та нових професійних здобутків. Висловлюю слова вдячності та вітання з нагоди професійного свята всім працівникам податкової та митної служби району. Міцного здоров’я Вам, щастя, мирного неба, злагоди і добробуту , нових професійних досягнень та благополуччя.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.