Районна рада готується оголосити перший конкурс для проектів громадських організацій

Нагадаємо, що під час останнього пленарного засідання XVІІІ сесії районної ради 21 лютого 2019 року було затверджено Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету.

Цим рішенням Косівська районна рада започаткувала новий підхід до надання з місцевого бюджету фінансової підтримки громадським організаціям – на конкурсних засадах можна буде отримати кошти для виконання різного роду соціальних проектів.

На сьогоднішній день триває організаційна підготовка до оголошення і проведення першого конкурсу. Так, розпорядженням голови районної ради затверджено склад конкурсної комісії з організації конкурсу із визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету.

А найближчим часом відбудеться перше засідання конкурсної комісії та буде оголошено перший конкурс.

Розпорядження про створення конкурсної комісії з організації конкурсу із визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.