Про промислове виробництво в м.Івано-Франківську у січні–лютому 2019 року

Головне управління статистики інформує. У січні–лютому 2019р. порівняно з аналогічним періодом попереднього року підприємствами добувної промисловості та розроблення кар’єрів зменшено добування каменю дробленого (щебеню), який використовується як наповнювач бетону, для дорожнього покриття та подібних цілей в 1,7 раза, гальки та гравію, кремнію – на 19%.

У переробній промисловості на підприємствах з виробництва харчових продуктів та напоїв зріс випуск сиру свіжого неферментованого, виробів здобних (булочок підвищеної калорійності, листкових, рулетів з маком, рогаликів тощо), пива солодового (на 6,7–40%).

Разом з цим, зменшено випуск хліба та виробів хлібобулочних нетривалого зберігання на 3,7%, тортів – на 6,7%, олій рослинних інших, нерафінованих, – на 12,8%, сухарів, сушок, грінок та виробів подібних підсмажених – на 26,9%, сиру плавленого – на 30%, пряників та виробів подібних – у 4,5 раза, печива солодкого – у 12,8 раза. Крім того, спостерігалося зменшення виробництва молока та вершків незгущених й без додання цукру чи інших підсолоджувальних речовин жирністю більше 1%, але не більше 6%, у первинних пакуваннях об’ємом нетто не більше 2 л, масла вершкового жирністю не більше 85%, виробів макаронних, варених або неварених, начинених м’ясом, рибою, сиром або іншими продуктами у будь-якій пропорції (на 4,9–23,8%), молока і вершків коагульованих, йогурту, кефіру, сметани та інших ферментованих продуктів, виробів кондитерських з цукру чи його замінників, з вмістом какао, карамелі, тофі (ірису) та солодощів аналогічних, продуктів молоковмісних, інших, продуктів яєчних, свіжих, сушених, зварених на пару чи в киплячій воді, морожених чи консервованих (в 1,5–4,1 раза). На рівні січня–лютого 2018р. вироблено соусів і продуктів для приготування соусів.

Підприємствами текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–лютому 2019р. збільшено виробництво пальт та плащів, суконь трикотажних машинного або ручного в’язання, светрів, пуловерів, кофт, жилетів та кардиганів з бавовни, жіночих та дівчачих (на 2,4% – у 2,3 раза). Водночас зменшено випуск комплектів і костюмів чоловічих та хлопчачих з тканини бавовняної або з волокон синтетичних або штучних, виробничих та професійних, пальт, півпальт, плащів, накидок, чоловічих та хлопчачих, одягу і аксесуарів до одягу трикотажних машинного або ручного в’язання для немовлят (на 11,8% – у 1,8 раза).

У виготовленні виробів з деревини, паперу, поліграфічній діяльності спостерігалося збільшення виробництва конвертів з паперу чи картону, газет, журналів та видань періодичних, які виходять менше чотирьох разів на тиждень, віддрукованих, коробок та ящиків, з паперу або картону гофрованих на 8,2–18,6%. Випуск виробів столярних та конструкцій будівельних, з деревини, зменшено на 9,6%, деревини (крім хвойних чи тропічних порід) уздовж розпиляної чи розколотої, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки більше 6 мм (крім брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, дубових), брусків, планок та фриз для паркетного або дерев’яного покриття підлоги, профільованих, незібраних, з деревини листяних порід, дверей та їх коробок та порогів, з деревини, – на 20–29,1%, проспектів, плакатів та іншої рекламної продукції, віддрукованої (крім каталогів рекламних), етикеток та ярликів з паперу чи картону друкованих, самосклеювальних, шпону, листів для фанери клеєної, деревини іншої, уздовж розпиляної, розділеної на шари чи лущеної, завтовшки 6 мм і менше, з деревини листяних порід – у 1,5–4,3 раза.

Журналів реєстраційних, книг бухгалтерських, книг бланків, ордерів та квитанцій з паперу чи картону вироблено на рівні січня–лютого 2018р.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції зросло виробництво речовин поверхнево-активних органічних та засобів для миття шкіри, які містять або не містять мило у 2,1 раза, шампунів – у 1,8 раза, засобів мийних та для чищення, які містять або не містять мило – у 1,7 раза. На рівні січня–лютого 2018р. залишився випуск фарб та лаків на основi полiакрилових чи вiнiлових полімерів, диспергованих чи розчинених у водному середовищі (уключаючи емалі та політури).

На підприємствах з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції збільшено виробництво посуду столового і кухонного, з пластмас у 6,1 раза, блоків та цегли з цементу, бетону або каменю штучного для будівництва, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або каменю штучного, розчинів бетонних, готових для використання – на 28,6% – у 1,5 раза, плиток, плит, черепиці та виробів подібних з цементу, бетону або каменю штучного – на 2,7%. Разом з цим, зменшено випуск плит, листів, плiвок, фольги i стрічок, з полімерів етилену, неармованих або не з’єднаних з iншими матерiалами, завтовшки 0,125 мм і менше, виробів інших з пластмас, виробів домашнього вжитку та виробів для туалетних кімнат, з пластмас на 11,4–31,2%.

Вікон та їх рам, дверей та їх коробок і порогів, з пластмас, вироблено на рівні січня–лютого 2018р.

У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів збільшено випуск форм для лиття гуми або пластмас, виробів кованих або штампованих, без подальшої обробки, з металів чорних, тканин, грат, сіток й огорож з дроту сталевого або мідного у 2,3–5,6 раза, цистерн, бочок, барабанів, каністр з металів чорних, місткістю менше 50 л, блоків дверних і віконних з алюмінію, арматури кріплення, фурнітури та виробів подібних для меблів, з металів недорогоцінних, інструментів для фрезерування, фрезів черв’ячних, змінних, для обробки металів, цвяхів, кнопок, скобів та виробів подібних з металів чорних, міді, алюмінію – на 7,1–30,8%. При цьому зменшено випуск деталей, виливаних з чавуну ковкого, конструкцій збірних будівельних з чавуну чи сталі, конструкцій, виготовлених виключно або переважно з листового матеріалу, з металів чорних (у 1,5–2,5 раза), профілів холоднодеформованих, отриманих з прокату плоского, зі сталі неіржавної, листів профільованих (ребристих) холоднодеформованих або оброблених у холодному станi, зі сталі нелегованої, інструментів ручних для використання у сільському господарстві, садівництві або лісовому господарстві (на 11,8–33,3%).

Серед продукції машинобудування зросло виробництво газомірів на 16,7%, манометрів, датчиків, індикаторів та передавачів електронних – на 30%, апаратури високовольтної та приладів комутаційних інших для кіл електричних на напругу більше 1 кВ, станцій базових, люстр та інших світильників електричних стельових та настінних – в 1,6–5,7 раза. Водночас зменшено випуск інструментів й апаратури для автоматичного регулювання і керування, машин пральних ємністю 10 кг і менше сухої білизни автоматичних, комплектів ізольованих проводів для свічок запалювання для двигунів та комплектів проводів інших для засобів транспортних, апаратів літальних та суден (на 12,2–40%), схем інтегральних електронних, верстатів для оброблення деревини, корка, кістки, ебоніту, твердих пластмас і матеріалів твердих подібних, машин і апаратів для дугового зварювання металів автоматичних чи напівавтоматичних електричних (у 1,7–2 рази).

Довідки за телефоном: (0342)79-20-08
Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019
При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.