Проект рішення про звернення районної ради щодо підтримки та невідкладного розгляду законопроекту №9533 щодо розвитку малого бізнесу

Проект
погоджено та рекомендовано на розгляд сесії районної ради постійною комісією з питань бюджету і фінансів

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
дев’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

Від_________2019 року №___ -19/2019
м.Косів

Про звернення районної ради щодо підтримки та невідкладного розгляду законопроекту №9533 щодо розвитку малого бізнесу

Розглянувши пропозиції постійної депутатської комісії районної ради з питань бюджету і фінансів, враховуючи інтереси підприємців Косівського району, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

вирішила:

1. Звернутись до голови Верховної Ради України, голови комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики з приводу підтримки та невідкладного розгляду Проекту Закону №9533 «Про внесення змін до пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України (щодо розвитку малого бізнесу) (текст звернення додається).
2. Рішення надіслати голові Верховної Ради України Парубію А.В. та голові комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Южаніній Н.П.
3. Оприлюднити звернення районної ради в газеті «Гуцульський край» та на офіційному веб-сайті районної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію з питань бюджету і фінансів (В.Табахарнюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

ПОГОДЖЕНО:
Л.Грималюк
Р.Барчук

 

Голові Верховної Ради України Парубію А.В.

Голові Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики
Южаніній Н.П.

Звернення

Ми, депутати Косівської районної ради, підтримуємо зареєстрований Верховною Радою України 4 лютого 2019 року за номером 9533 проект Закону України про внесення змін до пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України (щодо розвитку малого бізнесу). Зазначеним законопроектом пропонується збільшити розміри граничних обсягів доходів платників єдиного податку: для підприємців 1-ї групи – з 300 тис. грн. до 1,5 млн. грн., для підприємців 2-ї групи – з 1,5 млн. грн. до 10 млн. грн., для підприємців З-ї групи — з 5 млн. грн. до 40 млн. грн. Законопроект №9533 враховує інтереси як держави щодо наповнення бюджету 1 створення робочих місць, так і малого та середнього бізнесу щодо надання можливості розвивати власну справу та залучати найманих працівників.

Крім цього, вважаємо, що прийняття законопроекту №9533 полегшить ведення бізнесу та пришвидшить інвестиційну привабливість України.

Необхідність невідкладного розгляду зазначеного вище законопроекту зумовлена наступними обставинами.

3 часу останнього встановлення в 2014 році граничного обсягу доходу підприємців, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, ріст споживчих цін склав майже 80 відсотків. За цей час втричі зросла мінімальна заробітна плата, а також був запроваджений військовий збір. Це призвело до зростання валових витрат підприємців. Як наслідок, частина суб’єктів господарської діяльності, платників єдиного податку, змушена звільняти найманих працівників та припиняти здійснення підприємницької діяльності, що в свою чергу спричиняє зменшення надходжень податків і зборів та призводить до тінізації економіки. В зв’язку з цим, збереження граничного обсягу доходів платників єдиного податку на рівні, що був встановлений у 2014 році, матиме негативні наслідки для малого та середнього бізнесу.

Зважаючи на вище викладене, просимо невідкладно розглянути та підтримати на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань митної та податкової політики проект Закону України про внесення змін до пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України (щодо розвитку малого бізнесу), а також включити зазначений законопроект до порядку денного сесії Верховної Ради України і прийняти його за основу та в цілому.

Прийнято на XIX сесії Косівсъкої районної ради
_______________2019 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *