Що розглядатимуть на черговій сесії та як врегулювати кризову ситуацію у фінансово-господарській діяльності одного з комунальних підприємств – депутати обговорили під час засідання президії

11 квітня 2019 року відбулося чергове засідання президії районної ради. Участь у його роботі взяли 11 з 19 депутатів районної ради-членів президії.

Присутні ознайомились з рядом відповідей центральних органів виконавчої влади, що надійшли на звернення районної ради, зокрема – з питань відміни так званого «нічного тарифу» споживання електричної енергії та врегулювання питання фінансування сільських рад.

Члени президії погодили перелік питань, що готуються профільними комісіями на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради, визначились з робочою датою її проведення – 20 червня 2019 року.

У полі зору уваги районної ради ситуація навколо кризової фінансово-господарської діяльності Косівського РП «Райагроліс». У результаті обговорення порушеного питання, беручи до уваги ріст податкової заборгованості комунального підприємства, президія районної ради прийняла рішення створити тимчасову комісію щодо вивчення реального стану справ фінансово-господарській діяльності Косівського РП «Райагроліс» та напрацювання шляхів вирішення проблемних питань. До складу комісії будуть залучені представники районної ради й організацій виконавчої влади району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *