Обласна рада оголосила ІІІ-й конкурс проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства

Івано-Франківська обласна рада оголосила третій обласний конкурс проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу з визначення проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, затвердженого рішенням обласної ради від 24.03.2017. № 473-13/2017 “Про внесення змін до регіональної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Івано-Франківській області на 2016-2020 роки”, та протоколу конкурсної комісії з визначення проектів (програм), розроблених інститутами громадянського суспільства, від 03.04.2019. № 5.

Розробляти проекти можуть громадські організації та благодійні фонди.

Пріоритетні напрями проектних заявок:

1. Вивчення громадської думки з питань оцінки діяльності органів влади та місцевого самоврядування.
2. Організація навчальних форумів, семінарів, лекцій для вирішення завдань регіональної політики.
3. Проведення інформаційних заходів, спрямованих на розвиток патріотичного і волонтерського рухів на території області, а також заходів, що пропагують ідею єдності та цілісності країни.
4. Організація заходів гуманітарної політики та політики національної пам’яті щодо відзначення видатних подій, вшанування відомих діячів та історичних постатей, які зробили вагомий внесок в історію країни та області.
5. Підтримка інститутів громадянського суспільства в реалізації проектів, що впроваджуються в області за кошти міжнародних та всеукраїнських донорських організацій і відповідають завданням Конкурсу.

Прийом проектів триває з 08.04.2019 р. по 17.05.2019 р.

Завантажити подробиці та умови конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *