Проект рішення про присвоєння імені Ярослава Мудрого Косівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з класами поглибленого вивчення англійської мови та перейменування закладу освіти

Проект
погоджений постійною комісіє районної ради
з питань освіти, культури і духовного розвитку

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
дев’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від ______ 2019 року №____-19/2019
м.Косів

Про присвоєння імені Ярослава Мудрого Косівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з класами поглибленого вивчення англійської мови та перейменування закладу освіти

Розглянувши та обговоривши звернення дирекції Косівської загальноосвітньої школи №1 про присвоєння відповідному загальноосвітньому навчальному закладу імені Ярослава Мудрого, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку від 27.03.2019 р., беручи до уваги підсумки проведеного громадського обговорення із зазначеного питання, відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», з метою приведення назви навчального закладу у відповідність до вимог чинного законодавства України, відповідно до частини 2 статті 8 та частини 1 статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту”, частини 3 статті 12 Закону України “Про освіту”, керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації депутатської комісії з питань освіти, культури і духовного розвитку, районна рада

вирішила:

1. Присвоїти Косівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з класами поглибленого вивчення англійської мови Косівської районної ради Івано-Франківської області ім’я Ярослава Мудрого.
2. Зміни найменування Косівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з класами поглибленого вивчення англійської мови Косівської районної ради Івано-Франківської області на Косівський ліцей №1 імені Ярослава Мудрого Косівської районної ради Івано-Франківської області.
3. Затвердити Статут Косівського ліцею №1 імені Ярослава Мудрого Косівської районної ради Івано-Франківської області (додається).
4. Відділу освіти районної державної адміністрації (В.Козьменчук) та дирекції Косівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з класами поглибленого вивчення англійської мови (Г.Грималюк) внести необхідні зміни в установчі документи вищевказаного навчального закладу, забезпечити проведення їх державної реєстрації та інших дій, пов’язаних з присвоєнням навчальному закладу імені Ярослава Мудрого та його перейменуванням у ліцей.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку (Т.Фенчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

ПОГОДЖЕНО:
Л.Грималюк
Л.Дяков

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *