Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення

Вчора, 15 травня 2019 року, під керівництвом голови профільної комісії Івана Слижука відбулося засідання з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення.

На засіданні депутати розглянули звернення, які надійшли від громадських організацій ветеранів та інвалідів району про надання фінансової підтримки.

В ході обговорення членами комісії було здійснено розподіл фінансової підтримки на діяльність громадських організацій ветеранів та інвалідів району, яка передбачена в змінах та доповненнях до районної Комплексної програми соціального захисту населення Косівського району у 2017-2021 роках. та затвердженої рішенням сесії № 559 -18/2019 .

Також, присутніми було погоджено пропозиції КНП «Косівська ЦРЛ» щодо внесення змін до Комплексної програми «Здоров’я населення Прикарпаття 2013-2020 роки», які стосуються забезпечення пацієнтів, хворих на цукровий діабет першого типу, препаратами інсуліну.

У роботі засідання комісії взяли участь :члени комісії Василь Ворсуляк , Галина Баняс та начальник відділу соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Нестерук.

Депутатами були опрацьовані всі питання порядку денного засідання. За результатами розгляду підготовлено проекти рішеннь на чергову сесію районної ради .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *