Привітання голови районної ради із Міжнародним днем музеїв

Шановні працівники музеїв Косівщини!

Вітаю всіх із професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Музеї здійснюють благородну і водночас відповідальну місію, спрямовану на дбайливе збереження і популяризацію унікальних духовних надбань, національних традицій нашого народу, його історико-культурних реліквій.

Завдяки самовідданій творчій праці тих, хто присвятив своє життя розвитку музейної справи, дбайливо зберігається й примножується спадщина Косівщини, поєднується минуле, сьогодення й майбутнє, виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій і любов до національного мистецтва.

Косівщина володіє багатьма музейними колекціями – історичними, художніми, мистецькими. Це національна скарбниця, яка повинна бути доступна всім. І саме працівники музею нашого району щоденно відкривають це багатство людям.

Бажаю всім музейним працівникам Косівщини успіхів у трудовій діяльності, поповнень музейних зібрань, розширення наукових та професійних доробок, здоров’я й щастя!
Міцного здоров’я Вам, оптимізму, злагоди, втілення найсміливіших проектів і задумів, професійної самореалізації та життєвих успіхів!

З повагою,
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *