Відбудеться засідання конкурсної комісії з підведення підсумків першого конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства

28 травня 2019 року, об 11.00 годині, в адміністративному приміщенні районної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з організації конкурсу із визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з районного бюджету.

Робота комісії буде організована за наступним порядком денним:

 1. Про підведення підсумків першого конкурсу проектів для інститутів громадянського суспільства
 2. Про затвердження форми звіту про реалізацію проекту.

Нагадаємо, що до участі у першому Конкурсі проектних ініціатив місцевих ГО надійшло 10 заявок від 9 громадських організації, що здійснюють свою діяльність на території Косівського району.

Мета конкурсу – підтримка проектів інститутів громадянського суспільства, які спрямовані на розв’язання актуальним проблем розвитку місцевого самоврядування, діяльності ГО та поширення позитивного досвіду, набутого у процесі їх реалізації.

Основні завдання Конкурсу – підтримка громадських організацій, діяльність яких спрямовується на:

 • вирішення актуальних проблем розвитку громадянського суспільства:
 • задоволення потреб соціально вразливих категорій населення;
 • вирішення актуальних соціальних проблем жителів Косівського району;
 • розвиток ініціатив у вирішенні соціальних питань та потреб різних соціальних категорій і груп населення Косівщини (людей з обмеженими фізичними можливостями, учасників та ветеранів АТО, членів їхніх сімей, ветеранів національно-визвольних змагань, ветеранів та учасників бойових дій на території інших держав тощо);
 • створення сприятливих умов для формування та інституційного розвитку організацій громадянського суспільства, залучення громадськості до розв’язання питань місцевого значення, поширення позитивного досвіду, набутого у процесі реалізації проекту.

Відповідно до Положення про порядок проведення Конкурсу, затвердженого рішенням районної ради №558-18/2019 від 21.02.2019 р., конкурсна комісія здійснюватиме оцінювання поданих проектних пропозицій шляхом формування їх рейтингу за наступними критеріями:

 1. відповідність поданої проектної заявки встановленим технічним вимогам Конкурсу (поданий українською мовою, бажано у друкованому вигляді, при можливості надано електронний варіант, оформлений у відповідності до вимог Положення – заява, інформація з описом проекту та кошторисом витрат; листи-підтвердження від партнерів за наявності)
 2. відповідність проекту меті та завданням Конкурсу;
 3. реалістичність досягнення і значущість очікуваних результатів, можливість досягнення очікуваних результатів завдяки запропонованій діяльності;
 4. відповідність встановленим вимогам надання фінансової підтримки, ефективність використання бюджетних коштів, передбачених для реалізації проекту, забезпечення власного внеску (максимальна сума співфінансування 1 проекту з районного бюджету – 10 000,0 грн., обов’язкова умова – власний внесок учасника конкурсу, шо може здійснюватися у формі як матеріальних, так і нематеріальних ресурсів).
 5. повнота охоплення цільової аудиторії заходами проекту (хто є цільовою аудиторією проекту, на кого будуть спрямовані діяльність і результати, хто зможе отримати вигоди від реалізованих заходів, на кого може поширитися набутий досвід тощо).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *