На Косівщині урочистою ходою відзначили День Героїв

День Героїв — це свято величі духу українських вояків — борців за волю України і є символом незборимості української нації. Це свято покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму.

У четвер, 23 травня, Україна – відзначає День Героїв та вшановує тих, хто боровся за державу в минулому і продовжує боротьбу сьогодні. Пам’ять українців, які поклали життя за незалежність країни, у Косові відзначили День Героїв, влаштувавши ходу центральними вулицями міста.

Вшанувати пам’ять героїв зібралися представники духовенства, органів влади та громадськість району. Віче традиційно розпочалось із панахиди за полеглими.

Представники районної влади поклали вінки та квіти до пам’ятника Борцям за волю України та згадали усіх борців за волю українського народу, а також полеглих Героїв Небесної Сотні та учасників визвольної війни на сході України .

В урочистій ході до Дня Героїв взяли участь: голова Косівської РДА Віталій Кічеряк, перший заступник голови РДА Богдан Марчук, заступник керівника виконавчого апарату, депутата районної ради Мирослав Бойчук, керівники підприємств, установ, організацій району, представники націоналістичних партій, ветерани УПА та ОУН, а також дирекція Косівського інституту, студенти, учнівська молодь та громадськість району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *