Президія районної ради погодила порядок денний пленарного засідання 19 сесії

Сьогодні, 12 червня 2019 року, під керівництвом голови районної ради Павла Ванджурака відбулось засідання Президії районної ради.

У роботі президії взяли участь голови депутатських груп та фракцій, постійних комісій, депутати районної ради, голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, працівники виконавчого апарату районної ради та запрошені керівники комунальних установ.

Павло Іванович поінформував членів Президії, що на розгляд пленарного засідання 19 чергової сесії виноситься питання, які були обговорені на засіданнях постійних комісій.

Після обговорення питань порядку денного члени президії вирішили розглянути питання “Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 рік”, “Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік” та “Про затвердження фінансового плану КНП « Косівської центральної лікарні» «Кутської міської лікарні» Косівської районної ради на 2019 рік” та затвердження Порядку складання та контролю фінансових планів охорони здоров’я, «Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету» на XIX сесії районної ради VII скликання.

За підсумком обговорення Президією схвалено порядок денний для розгляду на дев’ятнадцятій сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 20 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *