Відбулася чергова XIX сесія Косівської районної ради

20 червня 2019 року, в сесійній залі засідань адмінбудинку відбулася чергова XIX сесія Косівської районної ради VII скликання. Головував на засіданні голова районної ради Павло Ванджурак.

В роботі пленарного засідання взяли участь 25 депутатів районної ради, депутати Івано-Франківської обласної ради Оксана Мельниченко, Сергій Радиш, перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Марчук, начальник Косівського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Івано-Франківській області Роман Запоточний, представник Косівської міжрайонної прокуратури, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій, сільські, міський голови, засоби масової інформації.

На початку пленарного засідання голова районної ради Павло Ванджурак та його заступник Володимир Петричук привітали учасників VIII обласної спартакіади між збірними командами депутатів обласної ради та районів і міст області та вручили подяки та грамоти за вагомий внесок в розвиток спорту Косівщини.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного головуючий на сесії районної ради Павло Ванджурак запропонував включити до порядку денного питання «Про внесення змін до програми забезпечення діяльності управління господарського забезпечення, реконструкції та розвитку Косівськоїрайонної ради на 2018-2019 роки».

Затвердивши порядок денний депутати районної ради перейшли до розгляду запланованих питань:

 • Про затвердження угоди про взаємодію та співпрацю між Радехівською районною радою Львівської області та Косівською районною радою Івано-Франківської області;
 • Про внесення змін у рішення районної ради №288-9/2017 від 08.06.2017 р. «Про затвердження списку присяжних Косівського районного суду».

Голова постійної комісії з питань освіти, культури і духовного розвитку Тарас Фенчук проінформував присутніх з приводу питань, які були попередньо опрацьовані на профільній комісії районної ради:

 • Про присвоєння імені Ярослава Мудрого Косівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 з класами поглибленого вивчення англійської мови та перейменування загальноосвітнього навчального закладу.
 • Про перейменування Пеньківськогонавчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад Косівської районної ради Івано-Франківської області».
 • Про перейменування Річківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школі І-ІІІ ступенів-дошкільний заклад» Косівської районної ради.
 • Про перейменування Косівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Косівської районної ради Івано-Франківської області.

Депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 рік, детально обговоривши та внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік з приводу питань доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністраціїї Світлана Козак.

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та охорони праці районної державної адміністрації Віталій Кардащук довів до депутатів районної ради щодо виділення жителям Косівського району коштів з резервного фонду для надання матеріальної допомоги на часткове відшкодування збитків, завданих пожежами їхнім господарствам, які обговорено на комісії з питань бюджету та фінансів.

Також районні депутати розглянули та внесли зміни до районних Програм:

 • Про внесення змін до Районної цільової програми соціального захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Косівському районі на 2016-2020 роки;
 • Про внесення змін до Комплексної програми розвитку аграрного сектора Косівського району на період 2015-2020 років;
 • Про внесення змін до програми забезпечення діяльності управління господарського забезпечення, реконструкції та розвитку Косівської районної ради на 2018-2019 роки;
 • Про внесення змін до районної комплексної програми «Здоров’я населення Прикарпаття 2013-2020», про які інформував директор КНП «Косівська центральна районна лікарня» Дмитро Микитюк.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім`ї, материнства та дитинства Іван Слижук доповів присутнім на сесії депутатам щодо проекту рішення « Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів закладів охорони здоров’я, що діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств та належать до спільної власності територіальних громад міст, селищ, сіл Косівського району».

З приводу затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області на 2019 рік доповідав директор КНП «Косівська центральна районна лікарня» Косівської районної ради Дмитро Микитюк, а також відповідно до порядку денного сесії депутати затвердили фінансовий план комунального некомерційного підприємства “Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області на 2019 рік, з якого інформував заступник директора КНП ” Кутська міська лікарня” Косівської районної ради Василь Бернюга.

Також депутатами було прийнято та обговорено питання щодо закінчення терміну дії Контракту (трудового договору) укладеного з директором комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області.

Голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім`ї, материнства та дитинства Іван Слижук довів до присутніх питання щодо призначення виконувачем обов’язків директора комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Микитюка Дмитра Михайловича з 9 серпня 2019 року до завершення конкурсу на заміщення вакантної посади. Іван Васильович наголосив, що відповідно до чинного законодавства протягом трьох робочих днів з моменту виникнення вакантної посади директора КНП “Косівська центральна районна лікарня” буде оголошено конкурс на заміщення зазначеної посади та затверджений склад конкурсної комісії.

Крім того, на сесії депутати розглянули ряд комунальних питань:

 • Про дозвіл на списання автомобілів з балансу НКП «Косівська центральна районна лікарня».
 • Про надання згоди відділу освіти Косівської районної державної адміністрації на списання автотранспорту.
 • Про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району.
 • Про приватизацію (відчуження) службового автомобіля Косівської районної ради.
 • Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл. селищ, міста району, які підлягають приватизації у 2019 році.
 • Про внесення доповнення до рішення районної ради від 15 березня 2012 року№ 251-11\2012 «Про уточнення переліку майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району».
 • Про порядок та норматив відрахування частини прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств, що вилучається до районного бюджету у 2019 році.

У ході цієї сесії депутати також прийняли і затвердили звернення районної ради щодо підтримки та невідкладного розгляду законопроекту № 9533 щодо розвитку малого бізнесу; звернення районної ради щодо забезпечення хворих із цукровим діабетом безоплатними препаратами інсуліну, а також звернення районної ради щодо виділення додаткових коштів на заробітну плату працівникам медичної галузі Косівського району у 2019 році.

При обговоренні питання звільнення з посади директора Косівського РП «Райагроліс» Дибеля В.В. виникли дискусії, проект рішення не прийнятий, тому що  питання не набрало відповідної кількості голосів.

Детально обговорили районні депутати та погодили Косівському РП “Райагроліс” надання згоди на припинення права постійного користування земельною ділянкою лісогосподарського призначення на території Косівської міської ради.

У ході пленарного засідання було розглянуто понад 30 питань порядку денного, які були попередньо опрацьовані на постійних комісіях районної ради.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

На офіційному веб-сайті Косівської районної ради розміщені результати поіменного голосування депутатів з усіх розглянутих рішень на ХIХ сесії пленарного засідання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *