Рішення про звернення щодо виділення додаткових коштів на виплату заробітної плати працівникам медичної галузі Косівського району у 2019 році № 595-19/2019

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
дев’ятнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 20 червня 2019 року № 595 -19/2019
м. Косів

Про звернення щодо виділення додаткових коштів на виплату заробітної плати працівникам медичної галузі Косівського району у 2019 році

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши пропозиції постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту, районна рада

вирішила:

1. Схвалити звернення районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо виділення додаткових коштів медичної субвенції на заробітну плату працівникам вторинної ланки у 2019 році (додається).
2. Рішення надіслати Президенту України В.Зеленському, Прем’єр-міністру України В.Гройсману.
3. Текст звернення опублікувати в районній газеті «Гуцульський край» та на офіційному веб-сайті районної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, сім`ї, материнства та дитинства (І. Слижук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

 

Президенту України
В.Зеленському

Прем’єр-міністру України
В.Гройсману

Ми, депутати Косівської районної ради Івано-Франківської області, звертаємося до Вас з проханням щодо виділення додаткових коштів для забезпечення повної виплати заробітної плати працівникам медичної галузі Косівського району, за винятком медичних працівників, які отримують виплати із Національної служби здоров’я України.
При потребі у 62 213 200, 00 грн. на 2019 рік, на виплату заробітної плати працівникам вторинної ланки медичної галузі Косівщини передбачено 51 408 300,00 грн. Незабезпеченість у коштах складає 10 804 900,00 грн. (2,3 місячних фонди заробітної плати або 82% від потреби).
Медичними закладами Косівського району розроблені заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2019 році. Такий план складає 2 855 700,00 грн. Станом на 01.06.2019 року його виконання склало лише 567 тис. грн. Зазначені спроби вирішити проблемне питання не рятують ситуацію.
Невиплата заробітної плати працівникам закладів охорони здоров’я створює соціальну напругу у трудових колективах та може призвести до погіршення якості надання медичних послуг населенню Косівщини.
Висловлюємо сподівання на Ваше розуміння ситуації, що склалася, та сприяння у вирішенні вказаного питання.

Прийнято на XIX сесії Косівської районної ради
Івано-Франківської області
20 червня 2019 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *