Привітання голови районної ради Павла Ванджурака зі святом Івана Купала

Шановні жителі Косівщини! Щиро вітаю вас з старовинним святом Івана Купала, яке символізує народження Івана Хрестителя.

Це свято відбувається в час літнього сонцестояння, коли сонце приходить до зеніту, дає найбільше тепла і світла та виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини. Івана Купала співпадає з днем народження Іоанна Хрестителя Предтечі, який навчав, хрестивлюдей, вчив вести чесний спосіб життя та бути справедливими один до одного.

Це возвеличення сонця, землі, води і вогню, сили природи і ії краси, нашого могутнього родоводу і глибокої духовності. Його відзначення стало добрим звичаєм для наших сучасників. Адже всі разом ми – велика дружна родина, яка бере свій початок в одвічній мудрості далеких предків та їх розумінні навколишнього світу.

Тож прийміть найсердечніші вітання з найбільш давнім дохристиянським святом – Івана Купала та релігійним – Різдвом святого Івана Хрестителя. Хай магічний купальський вогонь надасть Вам сили духу в починаннях добрих справ. Нехай принесе успіх, удачу, наповнить теплом, затишком та достатком Ваші оселі, вбереже їх від зла та біди, очистить від негараздів, хвороб та подарує здоров’я та красу, а відшукана чарівна квітка папороті ощасливить молодих палким коханням.

Хай разом з вмитим росою вранішнім сонцем прийде мир в Україну, а її захисники – наші Герої – повернуться в рідні домівки. Хай матері обіймуть своїх синів, дружини – чоловіків, на яких так чекали з боїв.

Хай добробут і злагода запанує у кожній хаті, щоб зростали здоровими, щасливими ваші діти і щоб у майбутньому стали гідними громадянами незалежної та вільної держави.

Нехай саме це загадкове та запальне свято принесе вам трохи чарівництва в ваше життя. А легендарний цвіт папороті дає віру у надзвичайне та дивовижне. Гарного всім настрою, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя! Зі святом вас!

З найкращими побажаннями
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *