Косівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області”

Згідно розпорядження Косівської районної ради від 12 серпня 2019 року №56-р прийнято рішення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області”.

Косівська районна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області”.

Керуючись ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ч. 9 ст. 16 Основ законодавства України “Про охорону здоров’я”, підпунктів 1 та 2 пункту 5 Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я”, рішенням Косівської районної ради від 20 червня 2019 року №584-19/2019 “Про конкурс на заміщення посади директора комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області”, розпорядженням голови Косівської районної ради від 12 серпня 2019 року №56-р “Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області”, районна рада оголошує про формування конкурсної комісії.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості по три особи:

  • представники районної ради;
  • представники трудового колективу комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області;
  • представники громадськості: особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менше як за два роки до дати прийняття рішення про проведення конкурсу) по одній особі від одного громадського об’єднання.

Для розгляду пропозиції від громадських об’єднань необхідно подати:

  • заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1094;
  • рішення уповноважного органу щодо делегування представника;
  • документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;
  • копію чинного Статуту, засвідченого у встановленому порядку.

Для розгляду пропозиції від трудового колективу необхідно подати заяву та рішення повноважного органу щодо делегування представників.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:

  • наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються разом з вищевказаною інформацією до виконавчого апарату районної ради протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення за адресою: м. Косів, майдан Незалежності,11 (2 поверх, каб. №29, у робочі дні з 08:00 до 17:00, у п’ятницю з 9.00 до 16.00). Телефон для довідок: (03478) 24600.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *