Районна рада оголошує громадське обговорення з питання присвоєння імені Михайла Павлика Косівському ліцею №2

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій та врахування їх думки під час розгляду питання щодо присвоєння Косівському ліцею №2 імені історичної постаті Михайла Павлика, видатного політичного та громадського діяча, письменника, публіциста та видавця, відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»,  постанови Кабінету Міністрів України №989 від 24 жовтня 2012 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ним закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти і науки від 14.08.2019 р.,  районна рада оголошує про проведення громадського обговорення з  питання присвоєння імені Михайла Павлика Косівському ліцею №2.

Організатор громадського обговорення: Косівська районна рада.

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події: Косівський ліцей №2 (Косівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2);

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції:

Михайло Павлик, український письменник, суспільно-політичний і громадський діяч, публіцист, перекладач, вчений, редактор, видавець – належить до тих постатей, які присвятили своє життя і творчість служінню рідному народові. Він залишив значну наукову, літературно-критичну й художню спадщину – історичні та публіцистичні статті, поетичні та прозові твори, переклади з багатьох іноземних мов. Життя і діяльність М.Павлика тісно переплетені з історією Косівщини, де він народився і де проживала його сім’я. Ставши політичним діячем, відстоював національні, соціально-економічні, політичні інтереси як України в цілому, так і Гуцульщини. В приміщені Косівського ліцею №2 був розташований музей М.Павлика, учнями проводились дослідницькі роботи про життя і діяльність М.Павлика.

Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події:

Дирекція Косівського ліцею №2.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

Збори трудового колективу Косівського ліцею №2, в приміщенні ліцею – серпень 2019 року;

Батьківська конференція  Косівського ліцею №2, в приміщенні ліцею – вересень 2019 року;

Громадські слухання, у малому залі адміністративної будівлі районної ради  – жовтень 2019 року.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

Пропозиції та зауваження подаються протягом 30 днів з дати опублікування інформаційного повідомлення  у письмовій,  в тому числі електронній  або усній формах:

  • за поштовою адресою: 78 600, м.Косів, майдан Незалежності, 11;
  • на електронну адресу –  kosiv@gmail.com;
  • за телефоном-факсом (03478) 2 46 30.

Фізичні особи подають пропозиції (зауваження), із зазначенням   прізвища, імені, по батькові та адреси проживання.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням найменування юридичної особи та її місцезнаходження. Анонімні пропозиції не будуть реєструватись і розглядатись.

Місцезнаходження та  адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 

м.Косів, майдан Незалежності, 11, ІІ-й поверх.

rada.kosiv@gmail.com

телефон (03478) 2 46 -30

Косівська районна рада

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бойчук.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Не пізніше 30 вересня 2019 року на офіційному веб-сайті Косівської районної  ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *