Проект рішення про перейменування Косівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня- дошкільний навчальний заклад» Косівської районної ради Івано-Франківської області

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
двадцята сесія

РІШЕННЯ

від _________ 2019 року №_____-20/2019
м.Косів

Про перейменування Косівського навчально-виховного
комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня-
дошкільний навчальний заклад» Косівської районної ради
Івано-Франківської області

Розглянувши та обговоривши звернення дирекції Косівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Косівської районної ради Івано-Франківської області, з метою приведення назви навчального закладу у відповідність до вимог чинного законодавства України, відповідно до частини 2 статті 8 та частини 1 статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту”, частини 3 статті 12 Закону України “Про освіту”, керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань освіти, культури і духовного розвитку, районна рада

вирішила:

1. Перейменувати Косівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Косівської районної ради Івано-Франківської області у Косівську початкову школу Косівської районної ради Івано-Франківської області.
2. Затвердити Статут Косівської початкової школи Косівської районної ради Івано-Франківської області (додається).
3. Дирекції Косівської початкової школи (О.Козьменчук) забезпечити державну реєстрацію змін до установчих документів загальноосвітнього навчального закладу.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку (Т.Фенчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

ПОГОДЖЕНО:
Л.Грималюк
Р.Барчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *