Відбулося засідання президії районної ради

22 серпня 2019 року в ході підготовки до проведення сесії районної ради відбулося засідання президії районної ради під головуванням Павла Ванджурака.

В роботі засідання взяли участь голови постійних комісій, депутатських груп та фракцій  а також запрошені керівники установ та організацій району.

На розгляд президії було внесено питання “Про орієнтовний перелік питань чергової ХХ сесії районної ради та про дату скликання чергової сесії районної ради”.

З інформацією по даному питанню виступив голова районної ради Павло Ванджурак, який підвів підсумки питань, розглянутих на засіданнях профільних комісій. В ході обговорень депутатами було внесено додаткові зауваження, які виникли в процесі підготовки до сесії.

Президія погодила ряд важливих питань, зокрема: про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету, питання погашення заборгованості по заробітній платі працівникам медичної галузі району та забезпечення препаратами інсуліну пацієнтів, що потребують інсулінотерапії , а також проекти рішень з питань освіти та комунальної власності.

За результатами розгляду членами президії затверджено порядок денний ХХ сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 10 жовтня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *