На Косівщині відбулася презентація книги Ігоря Михайлишина

4 вересня 2019 року в адміністративному приміщенні Косівської районної ради відбулася презентація книги “Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону “Донбас” добровольця, учасника АТО Ігоря Михайлишина.

Ігор Михайлишин — уродженець смт. Кути. У 2013-2014 році приймав активну участь в Революції Гідності. Ігор Михайлишин у грудні 2013 року грав на піаніно встановленому на вулицях Києва й розфарбованого у кольори національного прапора. У час початку війни на Сході України безпосередньо з Майдану вирушив на фронт захищати рідну землю у лавах добровольчого батальйону «Донбас» НГУ де воював під позовним «Піаніст». В серпні 2014 року опинився в подіях Іловайського котла. Після вимушеної капітуляції 119 днів провів у полоні. Згодом повернувся на фронт у складі батальйону «Донбас – Україна» ЗСУ. Після закінчення військового контракту здобував професійну музичну освіту у Київському інституті музики ім. Р.М. Глієра.».

У заході взяли участь голова районної ради Павло Ванджурак, голова районної державної адміністрації Віталій Кічеряк, заступник голови районної ради Володимир Петричук, радник голови районної ради Дмитро Колотило, депутати районної ради Катерина Луканюк, Микола Васкул, заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Бринський, голова Косівської міської ради Юрій Плосконос, голова ОУН УПА Петро Підлетейчук, учасники Антитерористичної операції, бойові побратими автора, представники державних органів виконавчої влади, засобів масової інформації та громадськості.

У музичному творі «Танець смерті», який для автора Ігоря Михайлишина символізує війну, боротьбу добра і зла, якій немає кінця. Це нотатки очевидця подій липня-серпня 2014 року, які завершуються трагічними для України боями під Іловайськом.

Керівництво району вручили спільну подяку районної державної адміністрації та районної ради Ігорю Михайлишину за мужність, героїзм, самовідданість та патріотизм проявлені у боротьбі за вільну, незалежну Україну. Батькам Ігоря Михайлишина подарували образ Божої матері.

В ході презентації присутні мали змогу задавати питання автору та придбати книгу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *