Команда Кутської дитячої художньої школи взяли участь у Фіналі освітньої кампанії для шкіл від транскордонної Програми Польща-Білорусь-Україна 2014-20120

Районна рада ще раз з приємністю вітає команду Кутської дитячої художньої школи з перемогою у конкурсі і виходом у фінал освітньої кампанії для шкіл «ВПЕРЕД ДО МАЙБУТНЬОГО!» у рамках Дня Європейської співпраці 2019, що проходив 11-14 вересня у Жешуві, Польща. Тішимося, що причетні до перемоги наших учнів у частині інформування про можливості транскордонної співпраці на українсько-польському прикордонні та надання організаційно-методичної підготовки до участі у відповідному конкурсі.

Майже сто учнів з Польщі, Білорусі та України взяли участь у Фіналі освітньої кампанії для шкіл «ВПЕРЕД ДО МАЙБУТНЬОГО!» у рамках Дня Європейської співпраці 2019, що проходив 11-14 вересня у Жешуві, Польща.

На Фінал було запрошено 24 команди, відібрані на підставі понад 70 заявок, одержаних від шкіл з території Програми. У своєму зверненні до фіналістів директор Центру європейських проектів Лєшек Буллер сказав: «Я бажаю вам знайти нових транскордонних друзів. Майбутнє проектів – у руках такої талановитої молоді».

Під час Фіналу учні з трьох країн у змішаних транскордонних командам взяли участь у станційній грі на території кампусу Жешівської Політехніки. Робототехніка, електромагнетизм, скелелазіння – оси теми лише деяких завдань, які повинні були виконати учасники. Підлітки також мали можливість продемонструвати свою творчість, вміння та знання, завести нових друзів та одержати новий досвід роботи під час майстер-класів у 4 тематичних групах: техніка, мистецтво, спів, танець.

Особливий інтерес для учасників викликав міжнародний матч з волейболу з зірками Асеко Ресовія. Відомі волейболісти не лише приєднались до молодіжних команд під час матчу, але й охоче позували для фотографій.

Підсумком роботи у тематичних майстер-класах стали заключні покази та виступи, що відбувались біля Мультимедійного фонтану в Жешуві та конференц-залі Жешівської Політехніки. Спільне виконання пісні, танцювальний флеш-моб, демонстрація транспортних засобів, виготовлених учнями, та створених ними постерів, які буде встановлено на вулицях Жешова, надовго запам’ятаються всім учасникам.

Протягом цих днів учасники мали нагоду оглянути місто, зробити спільні фотографії та розважитися. Захід завершився урочистою церемонією, під час якої учні одержали нагороди та дипломи. Урочиста церемонія завершилась виступом студентського ансамблю пісні та танцю “POŁONINY”, після чого можна було відпочити та розважитися на дискотеці.

Учасники стверджують, що це був незабутній час, який подарував їм багато нових транскордонних зв’язків. Лариса Тарасюк, одна з учасниць, написала: «Програма ПБУ дала нам можливість долучитися до атмосфери творчості, транскордонної співпраці, спілкування та радості! Це було чудовим надихаючим досвідом! Для мене це був чудовий шанс побачити моїх колег з Білорусі, Польщі та України. Для моїх учениць Марії, Ліз, Лізи та Агати це був незабутній досвід співтворчості! Ми щасливі, що наше гасло “Ми різні, але ми разом!” дійсно працює! ”

https://www.pbu2020.eu/ua/news/1202

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.