Вітання голови районної ради з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

Шановні краяни, працівники туристичної сфери району та гості Косівщини!

Вітаю з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок. , пізнання природних, історичних, культурних багатств рідного краю та всього світу.

Туризм, який останнім часом набув широкого розвитку, – це ціла сфера життя, що охоплює мільйони людей, різні галузі економіки, екологію та виробництво, сприяє пожвавленню міжрайонних, міжобласних та міжнародних обмінів, людських контактів.

Туристична галузь на Косівщини сьогодні – один з пріоритетів соціально-економічного та культурного розвитку краю. Косівський район, з його вигідним географічним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами, багатою спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для успішного розвитку туризму. Для цього потрібно докласти ще чимало зусиль. Наш неповторний край вартий того, щоб відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро зичу працівникам індустрії туризму, активістам та аматорам вагомих фахових здобутків, міцного здоров’я, миру, злагоди та творчої наснаги!

З повагою,
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.