Відбулося засідання президії районної ради

Сьогодні, 3 жовтня 2019 року під керівництвом голови районної ради Павла Ванджурака відбулося засідання президії районної ради, на якому розглянули і схвалили порядок денний чергової двадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

За участю депутатів – членів Президії, а саме: Володимира Петричука, Івана Слижука Володимира Марчука, Тараса Фенчука, Володимира Кавацюка, Мирослава Бойчука, Юрія Коваля, Миколи Данилюка, Василя Зеленевича, Михайла Павлюка, Василя Пророчука, Дмитра Бойчука, Катерини Луканюк, були розглянуті питання, що пропонуються на розгляд сесійного засідання: про зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Косівська центральна районна лікарня” ; про внесення зміни до Програми раціонального використання природних ресурсів в Косівському районі 2019-2024 роки, на придбання повного комплексу обладнання, інструментів та матеріалів для проведення електронного обліку деревини; про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

Також депутатами було обговорено проекти рішень з комунальної власності району.

Головами постійних комісій, депутатських фракцій і груп районної ради одностайно було підтримано скликати позачергову сесію Косівської районної ради сьомого скликання по питанню – «Про суспільно- політичну ситуацію в Україні».

Відповідно до розпорядження голови районної ради позачергова сесія відбудеться 03 жовтня 2019 року о 16.00 годині в сесійній залі районної ради .

Зокрема, під час засідання президії було обговорено додаткові питання, які виникли в процесі підготовки до чергової сесії районної ради, яка відбудеться 10 жовтня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.