В Косові відбулися святкування Дня працівників освіти

Шановний вчителю! Пораднику і друже!
Ви вибрали дорогу непросту
Ми Вам сьогодні дякуємо дуже
За вашу працю вчительську святу

4 жовтня 2019 року в приміщенні Косівського районного будинку культури відбулися урочисті заходи присвячені Дню працівників освіти.

З привітальними словами до працівників освіти району звернулися заступник керівника виконавчого апарату, депутат районної ради Мирослав Бойчук та начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Козьменчук.

В рамках святкового заходу за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, особистий внесок у забезпечення навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти України нагороджено грамотами та подяками голови райдержадміністрації та голови районної ради, вчителі загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних закладів району.

Після урочистих привітань перед учасниками святкового дійства прозвучали музичні привітання від художніх колективів району.

В урочистостях з нагоди відзначення Дня працівників освіти взяли участь директори та вчителі навчальних закладів району, працівники відділу освіти райдержадміністрації, духовенство, учнівська молодь та громадськість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *