Проект рішення про встановлення ТзОВ «Європейська енергетична компанія» тарифу на теплову енергію вироблену для НКП «Косівська центральна районна лікарня»

Проект

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме демократичне скликання
двадцята сесія

РІШЕННЯ

від 10 жовтня 2019 року № ____-21/2019
м.Косів

Про встановлення ТзОВ «Європейська енергетична компанія» тарифу на теплову енергію вироблену для НКП «Косівська центральна районна лікарня»

Розглянувши розрахунки планових витрат на послуги з теплопостачання, надані ТзОВ «Європейська енергетична компанія» для НКП «Косівська центральна районна лікарня», керуючись статтею 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтями 13 та 20 Закону України «Про теплопостачання» статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада
вирішила:

1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальність «Європейська енергетична компанія» тариф на теплову енергію, вироблену для некомерційного комунального підприємства на опалювальний сезон 2019-2020 р.р. на рівні __________ гривень за 1 Гкал без ПДВ.
2. У разі зміни середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, переглянути розмір тарифу на теплову енергію, встановлений пунктом 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, підприємництва земельних відносин ,агропромислового розвитку та регуляторної діяльності. ( М.Данилюк ).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *