Відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України, 77-ої річниця створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва

14 жовтня 2019 року у місті Косові відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України, 77-ої річниця створення Української Повстанської Армії та Дня українського козацтва за участю голови районної ради Павла Ванджурака.

Розпочалися святкування з богослужінь у храмах Косівщини. Біля пам’ятника «Борцям за Волю України», відбулася панахида за загиблими в боротьбі за Україну усіх часів, отець-декан Роман Іванюлик закликав присутніх помолитися за Україну, за всіх воїнів, які загинули захищаючи українську землю.

Під час заходу присутні вшанували пам’ять загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради захисту України.

Всі присутні сформувавши колону і святковою ходою з синьо-жовтим та червоно-чорним прапорами пройшли вулицями міста до районного Будинку культури, де відбувся святковим концерт з символічною назвою «Овіяні славою».

В урочистих заходах взяли участь заступник голови районної ради Володимир Петричук, керівництво та жителі м. Косова, керівниками організацій та установ духовенство, вояки УПА, воїни АТО/ООС, представники козацтва, політичних партій, громадські організацій, учнівська та студентська молодь.

Слава Україні!
Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.