Рішення про перейменування Бабинської ЗОШ І-ІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області від 10 жовтня 2019 року № 602-21/2019

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
двадцять перша сесія

РІШЕННЯ

від 10 жовтня 2019 року № 602-21/2019
м.Косів

Про перейменування Бабинської ЗОШ І-ІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області

Розглянувши та обговоривши звернення дирекції Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, з метою приведення назви навчального закладу у відповідність до вимог чинного законодавства України, відповідно до частини 2 статті 8 та частини 1 статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту”, частини 3 статті 12 Закону України “Про освіту”, керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації постійної депутатської комісії з питань освіти, культури і духовного розвитку, районна рада

вирішила:

1. Перейменувати Бабинську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Косівської районної ради Івано-Франківської області у Бабинську гімназію Косівської районної ради Івано-Франківської області.
2. Затвердити Статут Бабинської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області (додається).
3. Дирекції Бабинської гімназії (Т.Багняк) забезпечити державну реєстрацію змін до установчих документів загальноосвітнього навчального закладу.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку (Т.Фенчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Статут Бабинської гімназії Косівської районної ради Івано-Франківської області (нова редакція)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.