Рішення про присвоєння імені Михайла Павлика Косівському ліцею №2 від 10 жовтня 2019 року № 600-21/2019

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
двадцять перша сесія

РІШЕННЯ

від 10 жовтня 2019 року № 600-21/2019
м.Косів

Про присвоєння імені Михайла Павлика Косівському ліцею №2

Розглянувши та обговоривши звернення дирекції Косівського ліцею №2 про присвоєння відповідному загальноосвітньому навчальному закладу імені Михайла Павлика, враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку від 14.08.2019 р., беручи до уваги підсумки проведеного громадського обговорення із зазначеного питання, відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», відповідно до частини 2 статті 8 та частини 1 статті 9 Закону України “Про загальну середню освіту”, частини 3 статті 12 Закону України “Про освіту”, керуючись статтями 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки та рекомендації депутатської комісії з питань освіти, культури і духовного розвитку, районна рада
вирішила:

1. Присвоїти Косівському ліцею №2 ім’я Михайла Павлика.
2. Змінити найменування Косівського ліцею №2 на Косівський ліцей №2 імені Михайла Павлика.
3. З урахуванням пункту 2 зазначеного рішення, затвердити Статут Косівського ліцею №2 імені Михайла Павлика Косівської районної ради Івано-Франківської області у новій редакції (додається).
4. Відділу освіти районної державної адміністрації (В.Козьменчук) та дирекції Косівського ліцею №2 (В.Гостюк) внести необхідні зміни в установчі документи вищевказаного навчального закладу, забезпечити проведення їх державної реєстрації та інших дій, пов’язаних з присвоєнням навчальному закладу імені Михайла Павлика.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань освіти, культури і духовного розвитку (Т.Фенчук).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Статут Косівського ліцею №2 імені Михайла Павлика Косівської районної ради Івано-Франківської області (нова редакція)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *