Рішення про встановлення ТзОВ «Європейська енергетична компанія» тарифу на теплову енергію, вироблену для КНП  «Косівська центральна районна лікарня» від 10 жовтня 2019 року № 617-21/2019

УКРАЇНА
Косівська районна рада
сьоме скликання
двадцять перша сесія

РІШЕННЯ

від 10 жовтня 2019 року № 617-21/2019
м.Косів

Про встановлення ТзОВ «Європейська енергетична компанія» тарифу на теплову енергію, вироблену для КНП  «Косівська центральна районна лікарня»

Розглянувши розрахунки планових витрат на послуги з теплопостачання, надані ТзОВ «Європейська енергетична компанія» для комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня», керуючись статтею 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статтями 13 та 20 Закону України «Про теплопостачання», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва, земельних відносин, агропромислового розвитку та регуляторної діяльності, районна рада

вирішила:

1. Встановити Товариству з обмеженою відповідальність «Європейська енергетична компанія» тариф на теплову енергію, вироблену для комунального некомерційного підприємства «Косівська центральна районна лікарня» на опалювальний сезон 2019-2020 р.р. на рівні 1950,0 гривень за 1 Гкал з ПДВ.
2. У разі зміни середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, переглянути розмір тарифу на теплову енергію, встановлений пунктом 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Володимира Петричука та постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, підприємництва земельних відносин ,агропромислового розвитку та регуляторної діяльності (М.Данилюк).

Голова районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.