Запрошуємо взяти участь в Міжнародній літній еко-школі «Гірські екосистеми та управління природними ресурсами»

Запрошуємо молодь та молодих науковців, які цікавляться питаннями охорони довкілля та сталого розвитку Карпат взяти участь в Міжнародній літній еко-школі «Гірські екосистеми та управління природними ресурсами». Для учасників школи можлива стипендія.

Упродовж 10 днів, з 6 по 15 липня 2020 року, учасники школи дізнаються про гірські екосистеми, екологію лісу, екосистеми пасовищ, збереження біорізноманіття Карпат, розвиток екотуризму, управління водними ресурсами, стале сільське господарство та органічне землеробство, агробіорізноманіття, цілі сталого розвитку, екологічні проблеми гір та інші актуальні теми для гірських територій.

Спільно з українськими науковцями та науковцями з Австрії, Словаччини, Польщі, Норвегії, Фінляндії, Непалу, Індії, Німеччини, Італії, Туреччини та Ірану обміняються досвідом з вищезазначених тематик і розроблять практичні моделі сталого розвитку Українських Карпат.

Захід організований The Grassroots Institute (Canada) та молодіжною громадсько-екологічною організацією “Наш дім – Манява” у партнерстві з Косівською районною радою, НПП «Гуцульщина» та Витвицькою ОТГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *