Районна рада оголошує громадське обговорення з питання присвоєння назви «Гуцульщина» Яворівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

З метою залучення представників громадськості до розгляду пропозицій та врахування їх думки під час розгляду питання щодо присвоєння Яворівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів назви «Гуцульщина», відповідно до вимог Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій»,  постанови Кабінету Міністрів України №989 від 24 жовтня 2012 року «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ним закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», враховуючи рішення постійної комісії районної ради з питань освіти і науки,  районна рада оголошує про проведення громадського обговорення з  питання присвоєння назви «Гуцульщина» Яворівській загальноосвітній школі І-ІІІ.

Організатор громадського обговорення: 

Косівська районна рада.

Найменування юридичної особи, якій пропонується присвоїти ім’я фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події:

Яворівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Назва,  що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції:

Пропонується присвоїти назву Гуцульщина  Яворівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. розташована в унікальному гуцульському селі  Яворів, яке славиться  славними мистецькими традиціями. Яворівська ЗОШ І-ІІІ ступенів є педагогічним експериментальним майданчиком в Україні з досвіду впровадження регіонального етнографічного компонента в сучасному освітньому просторі.  В школі впроваджено вивчення гуцульщинознавства, що є запорукою формування особистості патріота України. На базі школи  проводились численні міжнародні, всеукраїнські, обласні і районні семінари та конференції, які популяризували Гуцульщину.  В школі працює музей народного мистецтва Гуцульщини. В 2012 році рішенням науко-методичної ради Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти школі надано статус авторської гуцульської школи.

Суб’єкт, що вніс пропозицію щодо присвоєння юридичній особі імені фізичної особи, ювілейної чи святкової дати, назви або дати історичної події:

Дирекція Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

Збори трудового колективу Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст., в приміщенні школи – жовтень 2019 року;

Батьківська конференція  Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст., в приміщенні школи- листопад 2019 року;

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

Пропозиції та зауваження подаються протягом 30 днів з дати опублікування інформаційного повідомлення  в письмовій,  в тому числі електронній  або усній форм:

за поштовою  адресою –  78 600, м.Косів, майдан Незалежності, 11;

на електронну  адресу-  rada.kosiv@gmail.com;

за телефоном-факсом (03478) 2 46 30.

Фізичні особи подають пропозиції (зауваження), із зазначенням   прізвища, імені, по батькові та адреси проживання.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням найменування юридичної особи та її місцезнаходження. Анонімні пропозиції не будуть реєструватись і розглядатись.

Місцезнаходження та  адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: 

м.Косів, майдан Незалежності, 11

rada.kosiv@gmail.com

телефон (03478) 2 46 -30

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення:

Заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бойчук.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення:

Не пізніше 20 грудня 2019 року на офіційному веб-сайті Косівської районної  ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *