На Косівщині  стартував  семінар з підготовки проєктів на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад

Сьогодні, 13 листопада 2019 року в  сесійній залі Косівської районної ради  відбувся “Інформаційний семінар з підготовки проєктів на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад” за участю голови районної ради Павла Ванджурака.

На семінар, який проводився у рамках  проєкту “ Карпатська мережа регіонального розвитку“, що реалізується Асоціацією  “Єврорегіон Карпати – Україна” запрошені:  представники районних рад та районних державних адміністрацій Івано-Франківської області, місцевих рад, ОТГ, а також громадських, благодійних, комунальних організацій  Косівського району.

Відкрив семінар голова Косівської районної ради Ванджурак Павло Іванович з привітальним словом до усіх учасників семінару та запросив   виконавчу директорку Асоціації   “Єврорегіон Карпати – Україна” Галину Литвин спільно обговорити порядок проведення  конкурсу  ініціатив місцевих карпатських громад.

Виконавча директорка Асоціації  “Єврорегіон Карпати – Україна” Галина Литвин   провела презентацію проєкту “Карпатська мережа регіонального розвитку” у рамках Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України. Вона розповіла про Конкурс ініціатив карпатських громад та про особливості його проведення в 2020 році .

Упродовж 2018-2019 років діє Програма, яка об’єднує співпрацю  Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей, що являється ефективним інструментом, спрямованим на  промоцію і розвиток  місцевих  громад. 

 У своїй промові виконавча директорка  Галина Литвин зауважила, що для належної та ефективної реалізації Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад  Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна”  підтримує її заявників та бенефіціарів на всіх  етапах  Конкурсу. Пріорітетними темами Конкурсу є збереження природної, історико-культурної спадщини, створення сприятливого середовища для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом самоорганізації громад, налагодження  їх співпраці з органами місцевої влади та впровадження громадських ініціатив у  громадах.

Про  механізми та інструменти  написання   проєктних заявок щодо участі у  Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад , для присутніх на семінарі  розповіла менеджерка АОМС “Єврорегіон Карпати – Україна”  Ірина Луцюк.

У  семінарі  взяли участь:  виконавча директорка Асоціації “Єврорегіон Карпати – Україна” Галина Литвин, менеджерка АОМС “Єврорегіон Карпати – Україна”   Ірина Луцюк,  радник- консльтант  голови Косівської районної ради Дмитро Колотило, голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк, голова Всеукраїнського Товариства “Гуцульщина”  Дмитро Стефлюк, представники ОМС Снятинського  та Косівського району, а також  представники громадських  організацій  та установ, які зацікавлені участю у Конкурсі мікропроєктів для громад Карпатського регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *