Працівники культури Косівщини відзначили професійне свято «Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва»

Щорічно 9 листопада в Україні відзначають День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Свято засноване з метою відзначення вагомого внеску працівників культури та представників народного мистецтва у відродження української національної культури, стимулювання розвитку народної творчості, активній культурно-просвітницькій діяльності.

14 листопада 2019 року у Косівському районному будинку культури пройшли урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Привітати працівників культури району з професійним святом завітав голова Косівської районної ради Павло Ванджурак, який від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату районної ради побажав міцного здоров’я, плідної праці та творчої наснаги.

Павло Іванович в своєму виступі зазначив, що «Косівщина славиться своїми традиціями, ремеслами, звичаями, що популяризує наш край далеко за межами нашої України. В нашому районі є талановиті, обдаровані, всебічно розвинені особистості – це 12 лауреатів Шевченківської премії, багато талановитих народних майстрів в Косівському інституті прикладного та декоративного мистецтва, які примножують престижний потенціал, автентичність Косівщини і Гуцульщини зокрема.

З вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук, який побажав міцного здоров’я, нових творчих здобутків у розвитку культури.

Приєднався до привітань начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Василь Струк та висловив слова подяки представникам культури нашого краю за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, високу професійну майстерність.

Після пролунавших привітань з нагоди свята, керівництво району вручили грамоти та відзнаки працівникам культури за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм та з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Серед нагороджених працівників галузі були заслужені художники України, майстри народної творчості, члени Національної Спілки художників України, директори будинків культури, музичних шкіл, представники ОМС, аматори народного мистецтва Косівщини.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *