21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні жителі Косівщини!

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців.

Ми відзначаємо його, щоб віддати належну шану патріотизму й мужності людей, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Революція Гідності, що розпочалася, як протест проти призупинення процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, завершилася трагічно та переросла у збройну боротьбу за незалежність, свободу і самостійність нашої держави. Це надзвичайно важкий період для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Події що відбувались на зламі 2013-2014 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Чимало представників нашого краю і сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність держави.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно – визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава УКРАЇНІ! Героям СЛАВА!

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.