Відбулася двадцять друга сесія районної ради сьомого скликання

Сьогодні, 21 листопада 2019 року в сесійній залі під головуванням голови районної ради Павла Ванджурака відбулося пленарне засідання чергової 22 сесії районної ради.

У роботі сесії взяли участь 27 депутатів районної ради, депутат обласної ради від Косівського району Сергій Радиш, перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Марчук, заступник голови райдержадміністрації Ярослав Бринський, працівники виконавчого апарату районної ради, представники правоохоронних органів керівники установ, підприємств, організацій, громадські організації, представники ОМС та засоби масової інформації району.

Традиційно депутатський корпус та всі присутні розпочали сесійне засідання з хвилини мовчання за загиблими Героями на сході України також пригадали події 2013–2014 років зазначивши, що сьогодні, 21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи.

З інформацією щодо відновлення та функціонування на Косівщини гірськолижної школи перед присутніми в сесійній залі виступив представник Івано-Франківської крайової організації фізкультурно-спортивного товариства “Україна” Фотуйма Олександр Ярославович, який озвучив важливі рішення модернізації та шляхи фінансування на роботу школи.

Фактично з 1 січня 2020 року діяльність школи буде поновлено рішенням Президії у відповідності до Статуту і нормативних документів спортивного товариства «Україна», яка є засновником Косівської гірсько-лижної школи. Зважаючи на актуальність історичної спадщини і прицільність перейменування школи врахували рекомендації голови села Город Василя Пророчука і перейменували Косівську гірськолижну дитячо-юнацьку школу в Городянську.

Олександр Фотуйма підвівши підсумки виступу зазначив, що створення школи — це доцільний шляху розвитку спорту, рекреаціїї в Косівському районі.

У ході пленарного засідання було розглянуто 10 питання порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради. Одним із перших народні обранці одноголосно підтримали проект рішення «Про ініціювання створення Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку».

Депутати розглянули актуальні питання галузі освіти:

  • Про звільнення від батьківської плати за перебування учнів у Косівському ліцеї імені І.Пелипейка.
  • Про перейменування загальноосвітніх навчальних закладів Косівського району та затвердження їх статутів у новій редакції.

Відповідно порядку денного сесії районні обранці заслухали інформації: керівника Коломийської місцевої прокуратури Василя Ковалюка про результати діяльності на території Косівського району протягом 9 місяців 2019 року; начальника фінансового управління районної державної адміністрації Світлани Козак щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Голосуванням депутати погодили зміни до бюджету.

Також на розгляд депутатів винесено питання:

  • Про внесення змін до Комплексної програми розвитку аграрного сектора Косівського району на період 2015-2020 років.
  • Про внесення змін до Програми з реалізації на території Косівського району проекту Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 «Світ Карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» на 2018-2022 роки
  • Про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету.
  • Про звернення районної ради щодо скасування плати за підключення до електромереж.

Під час засідання сесії пройшло обговорення питань. В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному веб-сайті районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *