Привітання голови районної ради з Днем працівників статистики

Шановні працівники статистики! Щиро вітаю Вас з професійним святом!

На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію — збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті — економічні, соціальні, демографічні та політичні. Ваші дослідження — головний орієнтир для держави, яка прагне зміцнення та розвитку.

З кожним днем зростає значення статистичної інформації, яка дає можливість розробляти перспективні плани, програми розвитку усіх галузей економіки нашого краю, приймати рішення, спрямовані на соціальні перетворення, поліпшення життя громадян.

Шановні працівники статистики району, прийміть щиру вдячність за вашу клопітку, сумлінну працю, принциповість, об’єктивність, відданість та відповідальність, добросовісне виконання професійного обов’язку.

Бажаєю Вам міцного здоров’я, щастя та подальших успіхів у виконанні почесного державного завдання, ефективності праці і нових успіхів.

З повагою
Голова Косівської районної ради Павло Ванджурак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *